Soustruh na dřevo Holzstar DB 1100
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data
| Výška hrotu | 179 mm |
|---|---|
| Vzdálenost mezi hroty | 1100 mm |
| Kužel vřetene | MK2 |
| Upnutí vřetene | M33 x 3,5 |
| Otáčky | 500 – 2000 ot/min |
| Plynulá změna otáček | Ano |
| Počet rychlostních stupňů | 10 |
| Max. průměr soustružení | 358 mm |
| Příkon | 750 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 1620 × 430 × 340 mm |
| Hmotnost | 120 kg |
Argumenty
- Litinové lože odolné proti zkroucení zaručuje klidný chod a přesnost stroje
- Litinový koník i vřeteník
- Široká, snadno polohovatelná opěrka soustružnického nože
- Koník (zdvih 50 mm) s rychloupínací pákou a ručním kolečkem
- Pinola koníku s otvorem k obrábění dlouhých obrobků
- Plynulá regulace otáček 500 – 2000 ot./min s digitálním ukazatelem
- Vřeteník otočný o 180°
- Ideální k soustružení velkých průměrů
Rozsah dodávky:
- Soustruh na dřevo
- Podstavec
- Podpěra nástroje, délka 30 cm
- Lícní deska, průměr 15 cm
- Pinola koníku
- Unašeč

Zatím žádné příspěvky














