Soustruh na dřevo Holzstar DB 1202
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |

Soustruh na dřevo Holzstar DB 1202
- S plynulou regulací otáček pro domácí dílnu i profesionály
- Litinové lože, koník, vřeteník a podstavec zaručuji velmi klidný chod a přesnost stroje
- Široká, snadno polohovatelná opěrka soustružnického nože
- Koník (posuv 50mm) s ručním kolečkem a zajištěním pomocí rychloupínací páky
- Vřeteník otočný o 180°- ideální k soustružení velkých průměrů
- Plynulá regulace s digitálním ukazatelem zvolených otáček
- Maximální flexibilita Přetsavitelná opěrka pro soustružnické nože a otočný vřeteník umožňují práci na obrobcích s většími rozměry, než je točný průměr soustruhu
Rozsah dodávky
- Plochá příruba průměr 150 mm
- Otočný hrot komíku
- Podstavec stroje
- Čtyřzubový čelní unášeč
Parametry
| Hmotnost | 185 kg |
| Kužel vřetene | MK 2 |
| Model | Holzstar DB 1202 |
| Rozměry | 2060 × 500 × 1200 mm |
| Točný průměr | 460 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 1185 mm |
| Distribuce | CZ |
| Dotaz | 1 |
| Otáčky | 0 - 3200 ot/min |
| Stupně otáček | 2, plynule |
| Upínání vřetene | M33 x 3,5 |
| Výkon motoru soustruhu | 1,5 kW |
Zatím žádné příspěvky














