Plastový stavební shoz suti RUBI standardní díl 88760
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Plastový stavební shoz suti RUBI standardní díl 88760
Plastové shozy stavební suti jsou bezpečnou a ekonomickou cestou využitelnou při odstranění stavební suti a dalšího stavebního odpadu z vyšších podlaží do kontejnerů v úrovni přízemí. Jejich odolnost a snadné použití je předurčují pro využití během jakýchkoliv stavebních prací. Shozy na suť jsou určeny zejména pro práci ve městě.
- "Žebrovaná" vnitřní část shozu sutí chrání před opotřebováním a protržením.
- Redukuje prašnost
- Rychlé a jednoduše sestavitelné
- Možnost při skladování / přepravě vrstvit na sebe
- Široká řada doplňků
Parametry
| Model | 88760 |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 8,4 kg |
| Šířka dna | 380 mm |
| Šířka otevření | 470 mm |
| Výška | 110 cm |
Zatím žádné příspěvky



