Štípač dřeva Güde GHS 370/4 TE 2041
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Štípač dřeva Güde GHS 370/4 TE 2041
- Praktický štípač, určený ke štípání nařezaného palivového dříví.
- Horizontální štípání dřeva do krbů (krbových vložek, kamen), kotlů na dřevo apod. - průměr špalků: 50 - 250 mm, max. délka: 370 mm.
- GHS - nejnovější konstrukční řada štípačů, splňující požadavky na bezpečnost dřevozpracujících strojů dle technické normy ČSN EN ISO 19085-1.
- Bezpečné (obouruční) ovládání pomocí tlačítkového spínače a páky hydrauliky; odváděcí stolek.
- Motor 1,5 kW/P1 (typ provozu: S3/20%), 2 m síťový kabel H07-RNF.
- Konstrukce: ocelový rám se štípacím klínem, ochranné kryty, transportní kola.
- Hydraulický tlak: 160 bar, posuv přítlačné desky vpřed (vzad): 3,2 cm/s (5,5 cm/s).
- Celkové rozměry (d x š x v): 1.315 x 405 x 620 mm.
- Hladina akustického výkonu LWA: 86 dB (A), třída ochrany: F, stupeň krytí: IP 54.
Parametry
| Délka polena | 37 cm |
| Model | Güde GHS 370/4 TE 2041 |
| Štípací tlak | 4 t |
| Typ štípačky | Horizontální |
| Výkon | 1,5 kW |
| Hmotnost | 53 kg |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Otáčky | 2580 ot/min |
| Průměr polena | 25 cm |
Zatím žádné příspěvky





