FTZ-900N - Stolní diamantová řezačka
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Přenosná řezačka obkladů, určená k řezání keramických / hliněných dlažeb a obkladů v podmínkách domácích dílen, chat, chalup apod.
Plynulé naklápění pracovního stolu s aretací zvolené polohy - vertikální řezy / řezy na pokos v rozsahu 0 - 45°
- Diamantový kotouč
- Ochranné brýle
- Ochrana sluchu
Technická data:
| Příkon | 900 W |
| Otáčky | 2950 /min. |
| Průměr kotouče | 200 mm |
| Napětí | 230 V |
| Max.prořez 90° | 41 mm |
| Naklápění | 0 - 45 ° |
| Rozměr stolu | 500 x 400 mm |
| Průměr kotouče | 200 x 25,4 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 13.3 kg |
| Čistá váha | 12.3 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 52 / 21 / 42 cm |
Zatím žádné příspěvky














