25022315 PKS-315I - Kotoučová pila na dřevo
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Kotoučová pila PKS-315I je určena pro příčné i podélné dělení měkkého i tvrdého dřeva, ale i při použití správného nástroje k dělení plastových profilů a desek.
- nastavitelný pracovní stůl
Technická data:
| Příkon | 3000 W |
| Napájecí napětí a frekvence | 3 x 400 V / 50 Hz |
| Rozměr kotouče | 315 x 30 x 3 mm |
| Otáčky | 2 800 /min. |
| Prořez při 45° | 50 mm |
| Prořez při 90° | 90 mm |
| Nejnižší stupeň ochrany krytem | IP 54 |
| Rozměry základního stolu | 800 x 550 mm |
| Rozměry přídavného stolu | 800 x 400 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 47.0 kg |
| Čistá váha | 44.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 84 / 60 / 44 cm |
Záruka 2+1
Od 15.5.2020 platí nové podmínky pro rozšířenou záruku.
V jednoduchosti se jedná o rozšířenou záruku o 12 měsíců ke klasické dvouleté záruky. Aby majitel produktu získal tuto záruku musí svůj produkt registrovat na stránkách https://zaruka.promacz.cz/ a do 30 dnů od zakoupení tohoto zboží.
Zatím žádné příspěvky








