TSM1036 - Stolní kotoučová pila 800W, 200 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Stolní kotoučová pila určená k rovnému, podélnému a příčnému řezání tvrdého a měkkého dřeva neobsahujícího cizí tělesa, jako jsou hřebíky, šrouby, malta,...
Technická data:
| Napětí | 230-240 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Příkon | 800 W |
| Otáčky naprázdno | 2950 /min. |
| Úhly zkosení | 0° <> +45° |
| Rozměry pilového kotouče | Ø 200 x 2,4 x Ø16 mm |
| Počet zubů | 24 T |
| Max. výška obrobku 90° | 43 mm |
| Max. výška obrobku 45° | 27 mm |
| Tloušťka rozpěrného klínu | 2,2 mm |
| Tloušťka tělesa listu | 1,8 mm |
| Hodnota vybrací | < 2,5 m/s² |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 13.5 kg |
| Čistá váha | 13.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 52 / 26 / 35 cm |
Záruka 2+1
Od 15.5.2020 platí nové podmínky pro rozšířenou záruku.
V jednoduchosti se jedná o rozšířenou záruku o 12 měsíců ke klasické dvouleté záruky. Aby majitel produktu získal tuto záruku musí svůj produkt registrovat na stránkách https://zaruka.promacz.cz/ a do 30 dnů od zakoupení tohoto zboží.
Zatím žádné příspěvky
















