SGM1012 - El. stříkací pistole 110W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Airless stříkání minimalizuje prostřik a maximalizuje pokrytí
- Snadné čištění - Systém umožňuje demontáž v sekundách pro snadné čištění
- Měkká rukojeť pro optimální pracovní komfort
- Kompletní s ohebnou prodlužovací hadice, ideální pro stříkání stropu
Technická data:
| Příkon | 110 W / 230 V |
| Výkon pistole | 300 ml/min. |
| Obsah nádobky | 800 ml |
| Průměr trysky | 0,8 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 2.1 kg |
| Čistá váha | 2.1 kg |
Zatím žádné příspěvky



