Metr svinovací pogumovaný | 10m x 25mm
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem >5 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
XT metr svinov.pogum.10mx25mm
Popis produktu
Svinovací metr s dvousložkovým pláštěm s dvojitou stopkou. Certifikát dle směrnice MID o měřících přístrojích zaručuje ověření jakosti a přezkoušení konstrukce každého druhu výrobku.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Délka pásky: 10 m
Šířka pásky: 25 mm
Certifikát: MID dle NWML 0126-17 (dvouletá kalibrace
Parametry
| Výška | 40 |
| Šířka | 88 |
| Délka | 88 |
| Kategorie dodavatele | Svinovací metry, pásma, skládací metry, měřítka | Svinovací metry |
| Délka pásky | 10 m |
| Šířka pásky | 25 mm |
| Hmotnost | 0.45 kg |
Zatím žádné příspěvky














