FACT 20 Elektrický infračervený sálač o výkonu 2kW.
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Elektrické infračervené topidlo Master FACT 20
- Elektrické infračervené topidlo, vhodné k vytápně dílenských provozů. Kabel není ukončen zástrčkou, nutná odborná instalace.
- Rozsah působení 12 m2
- Životnost lampy 5000hod.
- Součástí dodávky uchycení
Parametry
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Model | Master FACT 20 |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Typ | Elektrické |
| Výkon | 2 kW |
| Vytápěcí schopnost | 12 m2 |
| Distribuce | CZ |
| Rozměry | 235 x 496 x 313 mm |
Ke stažení
Zatím žádné příspěvky














