KR504RE Příklepová vrtačka 500 W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Podrobnosti
- Výkon 500 W je vhodný pro provádění vrtacích prací v domácnosti.
- Příklepové vrtání vhodné při vrtání do zdiva.
- Vysoce kvalitní sklíčidlo 13 mm s kličkou.
- Plynule nastavitelné otáčky nabízí lepší ovladatelnost a jsou vhodné pro šroubování.
- Zajišťovací tlačítko zvyšuje komfort obsluhy.
- Výkon 500 W je vhodný pro provádění vrtacích prací v domácnosti.
- Příklepové vrtání vhodné při vrtání do zdiva.
- Vysoce kvalitní sklíčidlo 13 mm s kličkou.
- Plynule nastavitelné otáčky nabízí lepší ovladatelnost a jsou vhodné pro šroubování.
- Zajišťovací tlačítko zvyšuje komfort obsluhy.
| Výkon | 500 W |
| Napájení | 230 V |
| Sklíčidlo | S kličkou |
| Velikost sklíčidla | 13 mm |
| Příklepové vrtání | Ano |
| Rázů/min | 47 600 ú/min |
| Max. kroutící moment | 3,7 Nm |
| Max. kapacita - dřevo | 20 mm |
| Max. kapacita - zdivo | 13 mm |
| Max. kapacita - zdivo | 13 mm |
| Zpětný chod | Ne |
| Otáčky | Plynule nastavitelné |
| Otáčky naprázdno | 0 - 2 800 ot./min |
| Zajištění vřetena | Ne |
| Druhá přídavná rukojeť | Ano |
| Nastavitelný hloubkový doraz | Ne |
| Délka napájecího kabelu | 2 m |
| Kufr | Ne |
| Akustiský tlak | 97 dB(A) |
| Akustický výkon | 108 dB(A) |
| Vibrace | 18,49 m/s2 |
Zatím žádné příspěvky














