PDM1061P_K - Elektrická vrtačka s příklepem 1100W - rychloupínací sklíčidlo
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Dodávané příslušenství:hloubkový doraz, pomocná rukojeť
Výhody:regulace otáček, 3m gumový kabel, zámek na vypínači, rychloupínací sklíčidloTechnická data:
| Příkon | 1 100W/230V |
| Otáčky | 0 - 1 200, 0 - 3 100 /min. |
| Sklíčidlo do | 13 mm |
| Průměr vrtání do betonu | 20 mm |
| Průměr vrtání do kovu | 13 mm |
| Průměr vrtání do dřeva | 30 mm |
| Počet úderů | 0 - 19 200, 0 - 49 600 /min. |
| Levý a pravý chod | ano |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 5,5 kg |
| Čistá váha | 5.2 kg |
Záruka 2+1
Od 15.5.2020 platí nové podmínky pro rozšířenou záruku.
V jednoduchosti se jedná o rozšířenou záruku o 12 měsíců ke klasické dvouleté záruky. Aby majitel produktu získal tuto záruku musí svůj produkt registrovat na stránkách https://zaruka.promacz.cz/ a do 30 dnů od zakoupení tohoto zboží.
Zatím žádné příspěvky














