METABO SBE 561 - černá zelená Kov/Plast
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
• Silný dvoudílný kryt převodu
• Silný výkon příklepového mechanismu
• Dlouhá životnost motoru
• Ergonomicky tvarovaný kryt s velkým spínačem
• Pro delší pracovní nasazení je kryt částečně pogumován
• Automatické vypnutí opotřebení uhlíků
• Silný výkon příklepového mechanismu
• Dlouhá životnost motoru
• Ergonomicky tvarovaný kryt s velkým spínačem
• Pro delší pracovní nasazení je kryt částečně pogumován
• Automatické vypnutí opotřebení uhlíků
| Příkon stroje | 560 Watt |
|---|---|
| Počet otáček | 2.800 /min. |
| Max. počet úderů | 50.000 /min. |
| Max. průměr vrtáku do betonu | 12 mm |
| Max. průměr vrtáku do oceli | 10 mm |
| Max. průměr vrtáku do dřeva | 20 mm |
| Rozpětí sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Průměr upínacího hrdla | 43 mm |
| Hmotnost | 1,7 kg |
Zatím žádné příspěvky















