Metabo SBE 800-2 601744510
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Univerzální dvourychlostní příklepová vrtačka s proměnnými otáčkami pro vrtání do téměř všech materiálů
- Elektronika Vario (V) k práci s odpovídajícími otáčkami
- kolečko pro nastavení předvolby otáček
- Bezpečnostní spojka Metabo S-automatic: Mechanické odpojení pohonu při zablokování nástroje pro bezpečnou práci
- pravý/levý chod
- Vřeteno s vnitřním šestihranem pro šroubovací bity k práci bez upínacího pouzdra
Rozsah dodávky
- Sklíčidlo s ozubeným věncem
- Klíč na sklíčidlo
- Přídavná rukojeť
- Hloubkový doraz
- Plastový kufr
Parametry
| Hmotnost | 2,3 kg |
|---|---|
| Jmenovitý příkon | 800 W |
| Max. Ø vrtání do betonu | 18 mm |
| Max. Ø vrtání do dřeva | 40 mm, 25 mm |
| Max. Ø vrtání do oceli | 13 mm, 8 mm |
| Max. Ø vrtání do zdiva | 20 mm |
| Počet otáček | 0 - 1200 ot/min, 0 - 3200 ot/min |
| Počet příklepu | 51 200/min |
| Počet rychlostí | 2 |
| Rozsah sklíčidla | 1,5–13 mm |
| Typ sklíčidla | Ozubené |
| Upínací hrdlo Ø | 43 mm |
| Závit na vřetenu | 1/2"-20 UNF |
| Otáčky při jmenovitém zatížení | 850/2200 ot/min |
Zatím žádné příspěvky














