Bezpříklepová vrtačka BE 4006
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
Bezpříklepová vrtačka Metabo
- Malá, příruční vrtačka
- Ergonomický tvarovaný kryt s velkým spínačem
- Dlouhá životnost motoru
- Automatické vypnutí při opotřebení uhlíků
- Rychloupínací sklíčidlo Futuro
- Vřeteno s vnitřním šestihranem pro šroubovací bity
- Pogumovaná zadní rukojeť
- Pravý a levý chod stroje
Technický popis
| Příkon stroje | 400 Watt |
|---|---|
| Počet otáček | 0 - 4.000 /min. |
| Točivý moment | 6 Nm |
| Max. průměr vrtáku do oceli | 6 mm |
| Max. průměr vrtáku do dřeva | 12 mm |
| Rozpětí sklíčidla | 1,5 - 10 mm |
| Hmotnost | 1,2kg |
Zatím žádné příspěvky















