Zátkovník 50mm OREN 4240-50
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
Nástroj se používá v kombinaci se sukovníky a slouží k vyvrtání dřevěné zátky potřebné k vyspravení sukovitého dřeva.
Provedení:
- vyroben dle DIN 7489
- precizně vybrušované vnitřní i vnější ostří
- v kombinaci se sukovníky slouží k vyspravování vad na dřevu
- Dodržujte stanovené otáčky v uvedené tabulce
Parametry
| Celková délka | 140 mm |
| Model | 4240-50 |
| Pracovní délka | 35 mm |
| Průměr | 50 mm |
| Upínání | 16 mm |
| Distribuce | CZ |
Zatím žádné příspěvky














