Vrták HSS-G 10mm OREN 3620-10.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | skladem >5 ks |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Vrták HSS-G 10mm OREN 3620-10.0
- DIN 338
- Typ N
- Pravořezné
- Vybrušované
- Od 2,0 mm s křížovým brusem
- Provedení stříbrné
Použití do materiálu
- Legovaná ocel
- Nelegovaná ocel
- Železo
Parametry
| Celková délka | 49 mm |
| Model | 3620-10.0 |
| Pracovní délka | 24 mm |
| Průměr | 10 mm |
| Upínání | Kužel |
| Distribuce | CZ |
Zatím žádné příspěvky














