PUB-210 - Pneumatická stopková bruska úhlová
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
PUB-210 - Pneumatická stopková bruska úhlová
Technická data:
| 336 | |
| Otáčky | 22 000 min. |
| Upínací ø | 3,6 mm |
| Vzduchový vstup | 1/4 " |
| Tlak vzduchu | 6,2 bar |
| Spotřeba vzduchu | 99 l/min. |
| Velikost hadice | 3/8 " |
| Velikost brusky | 178 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 0.7 kg |
| Čistá váha | 0.7 kg |
Zatím žádné příspěvky














