Navíjecí buben s hadicí SAR 10/15 M RP
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data
| Max. provozní tlak | 8 bar |
|---|---|
| Délka hadice | 15 m |
| Délka připojovací hadice | 2 m |
| Vnitřní průměr | 9,5 mm |
| Vnější průměr | 15,5 mm |
| Přípojka vzduchu | 1/4 " |
| Rozměry (š × v × h) | 400 × 420 × 180 mm |
| Hmotnost | 12 kg |
Argumenty
- Hybridní polymerní materiál hadice s textilní vložkou - odolná proti oleji
- Robustní kovový kryt
- Jednoduchým zatáhnutím lze hadici zaaretovat nebo navinout
- Kvalitní jednoruční rychlospojka a trn
Zatím žádné příspěvky














