ATM1050 - Ofukovací pistole
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Ofukovací pistole
Technická data:
| Pracovní tlak | 2 - 4 bar |
| Spotřeba vzduchu | 110 l/min |
| Rychlospojka | Ano |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 0.3 kg |
| Čistá váha | 0.2 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 12 / 23 / 4 cm |
Zatím žádné příspěvky














