NP PRO JEHLOVÝ OKLEPÁVAČ - PISTOLE (2402640)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Aircraft NP PRO JEHLOVÝ OKLEPÁVAČ - PISTOLE
Přístroj ideální k odstranění rzi a starých nánosů na ráfcích, rámových konstrukcích a úzkých místech u pevných kovových dílů (ne plechových)
- Ergonomický tvar pistole
- 19 jehel, Ø 3 mm
- Izolované držadlo a vedení odpadního vzduchu směrem vpřed
- Vhodný také k oklepání strusky při svařování, barvy, omítky a betonu, i ke zpracování kamene
- Dlouhá životnost jehel ze speciální oceli
| Technická data | |
|---|---|
| Počet jehel | 19 ks |
| Počet úderů | 3200 úderů/min |
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
| Spotřeba vzduchu | 180 l/min |
| Doporučený průměr hadice (vnitřní) | 9 mm |
| Hmotnost | 2,6 kg |
Zatím žádné příspěvky














