Pneumatická úhlová bruska 125mm WS 125 PRO
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Pneumatická úhlová bruska 125mm Aircraft WS 125 PRO
- Výkonné nářadí v příručním provedení
- Regulace otáček
- Pojistka proti nechtěnému spuštění
Parametry
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Model | WS 125 PRO |
| Otáčky pneumatické brusky | 10 000 /min |
| Průměr brusného kotouče | 125 mm |
| Typ pneumatické brusky | Úhlová |
| Distribuce | CZ |
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
| Spotřeba vzduchu | 490l/min |
| Upnutí | 22 mm |
Zatím žádné příspěvky














