UD2500 Elektrický drtič větví 2500W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Elektrický drtič větví Makita UD2500
Elektrický drtič větví Makita UD2500 s jednoduchým ovládáním a výkonným elektromotorem.
- Výkonný elektromotor 2500 W
- Automatický bezpečnostní anti-blok systém
- Možnost přepnutí směru chodu stroje
- Záchytný koš s objemem 67 l
- Velká pogumovaná kola pro jednoduchý transport
Parametry
| Model | Makita UD2500 |
| Motor drtiče | Elektrický 230 V |
| Průměr větví | 45 mm |
| Sběrný koš | 67 l |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 27,5 |
| Konstrukce | Masivní trubková |
| Výkon | 2500 W |
| Záruka | 2 roky |
Ke stažení
Zatím žádné příspěvky







