Xact™ hrábě na listí L 1027037
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu
- Široké hrábě (54 cm) s pružnými prsty pro efektivní hrabání listí na velkých plochách
- Odolná a současně lehká násada z tvrzeného hliníku pro snadný úklid zahrady bez zbytečné námahy
- Násada s komfortním povrchem z materiálu Softgrip™ v místě úchopu
- Praktický otvor pro skladování
Parametry produktu
| Číslo výrobku | 1027037 |
|---|---|
| Katalogové číslo výrobku | 1027037 |
| Mezinárodní číslo obchodní položky (EAN) | 6411501350824 |
| Šířka | 490 mm |
| Délka | 1760 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hmotnost | 800 g |
Zatím žádné příspěvky















