Solid™ univerzální koště M 1025921
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu
Koště Solid™ M se speciální geometrií hlavy zachytí veškerý nepořádek jedním pohybem. Kombinace měkkých a tvrdých štětin zajistí dokonalé zametení velkých i malých nečistot.
- Středně velké univerzální koště, určené pro čištění chodníků, cestiček a dalších zpevněných povrchů na zahradě
- Hlava koštěte je tvarovaná do oblouku, díky tomu při zametání neunikne žádný nepořádek
- Unikátní technologie Fiskars PowerClean™, kombinující měkké a tvrdé štětiny pro efektivní zametání
- Nízká hmotnost, vylepšená ergonomie
- Moderní funkční design
Parametry produktu
| Katalogové číslo výrobku | 1025921 |
|---|---|
| Mezinárodní číslo obchodní položky (EAN) | 6411501310385 |
| Šířka | 380 mm |
| Délka | 1620 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hmotnost | 630 g |
Zatím žádné příspěvky














