06016A1001 GKS 12V-26 (solo)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Akumulátorová okružní pila GKS 12V-26 - Nejmenší profesionální univerzální pila
Nejkompaktnější konstrukce v této třídě pro perfektní manipulaci a mnohostranné použití ve dřevě; Vynikající ergonomie: malý obvod rukojeti a nízká hmotnost (pouze 1,4 kg) pro nejvyšší možné pohodlí při práci; Praktický indikátor stavu nabití akumulátoru: Neustále informuje o energii, která je ještě k dispozici; Vynikající výhled na čáru řezu díky zapínatelné jasné LED; Robustní hliníková základní deska pro přesné řezy; Součástí dodávky boční doraz a adaptér pro vodicí lištu, optimalizované pro systém vodicích lišt Bosch; Adaptér pro vysavač kompatibilní s odsávacím systémem Bosch; Adaptér na odsávání; Inbusový klíč; Karton (L-BOXX-ready); Vložka pro L-BOXX, nářadí (1 600 A00 2WU); Boční doraz / adaptér pro vodicí lištu; Pilový list na dřevo (2 608 643 071)
Parametry
| Volnoběžné otáčky | 1.400 ot/min |
| průměr pilového kotouče | 85 mm |
| průměr otvoru pilového kotouče | 15 mm |
| Kapacita akumulátoru | 2,0 Ah |
| Hmotnost včetně akumulátoru | 1,4 kg |
| Napětí akumulátoru | 12 V |
| Hloubka řezu (90°) | 26,5 mm |
| Hloubka řezu (45°) | 17 mm |
| Druh výrobku | Akumulátorová okružní pila |
| Oblasti použití | Řezání dřeva |
| Obsah dodávky |
|
Zatím žádné příspěvky














