KS 18 LTX 57 (601857890) akumulátorová ruční okružní pila
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Aku okružní pila KS 18 LTX 57 bez aku - NOVINKA 2017
| Objednací číslo: | 601857890 |
|---|
Technická data:
- Výkonná, lehká aku okružní pila pro univerzální použití na staveništích
- Hliníková základní deska může být přímo použita na vodicích lištách od firmy Metabo a dalších výrobců
- Rychlá brzda zastaví pilový kotouč rychle a zvyšuje bezpečnost
- Přesně skloněný úkos do 50 °, s praktickým stavitelným bodem u 45 °
- Poloha 0 ° je nastavitelná pro nejvyšší přesnost řezání
- Jasně viditelný indikátor řezu pro přesné řezání po počátečním řezu
- Protiskluzová rukojeť pro bezpečnou práci
- Možnost odsávání pomocí připojení univerzálního vysavače
- Akumulátory s kapacitním displejem pro kontrolu stavu nabití
- Dodáváno v kartonu bez akumulátorů a bez nabíječky
| Napětí akumulátoru | 18 Volt |
|---|---|
| Počet akumulátorů | 0 ks |
| Počet otáček | 4.600 /min. |
| Max. výška řezu při 90° | 57 mm |
| Max. výška řezu při 45° | 43 mm |
| Max. rychlost řezu | 40 m/s |
| Průměr pilového kotouče | 165 x 20 mm / 18 zubů |
| Rozsah naklopeni | 0 / +50° |
| Hmotnost | 3,4 kg |
Zatím žádné příspěvky















