JSM1026 - Přímočará pila 10,8 - 1,5Ah
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Příslušenství:
- baterie
- pilový list na dřevo
- pilový list na kov
- nabíječka
Výhody:
- kufr
- měkká rukojeť
- rychlá výměna plátku
Technická data:
| Akumulátor | 12 V, 1,5 Ah (Li-Ion) |
| Otáčky | 2 /min. |
| Doba nabíjení | 3 - 5 hod. |
| Max. prořez dřevo | 25 mm |
| Max. prořez kov | 4 mm |
| Max. prořez plast | 5 mm |
| Pohyb pilového listu | 12 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 2.1 kg |
| Čistá váha | 2.0 kg |
Zatím žádné příspěvky














