BKC-305 - Čelní kotoučová bruska
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Široké možnosti použití na obrábění kovu, dřeva i jiných materiálů
- Hrubé, jemné i tvarové broušení
- Brousící stůl je sklopný od -45° do +45°
- Sériově je dodáván úkosový doraz sklopný od -60° do +60°
- Vyvážený hliníkový brusný talíř pro tichý chod brusky
- Využití najde v nástrojářských dílnách, truhlárnách, údržbách, malých a středních provozech. Hodí se i jako stroj pro modeláře
- Páka pro rychlé zastavení kotouče
- Ve stolku je drážka s úhlovým pravítkem
Technická data:
| Příkon | 550 W |
| Otáčky | 1400 min.ֿ¹ |
| Napětí | 230 V |
| Průměr kotouče | 305 mm |
| Úhel nastavení | 0 - 45 ° |
| Rozměr bočního stolu | 200 x 440 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 35.0 kg |
| Čistá váha | 32.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 46 / 43 / 43 cm |
Zatím žádné příspěvky














