GA7030RF01 Úhlová bruska s elektronikou 180mm,2400W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu Úhlová bruska Makita GA7030RF01 180mm, 2400W
Bruska úhlová s elektronikou Makita GA7030RF01 180mm, 2400W
- Boční rukojeť tlumící vibrace a superpříruba
- Ochrana proti přetížení a neumýslnému zapnutí stroje
- Omezení rozběhového proudu a funkce Antirestart
- Omezovač momentu pro bezpečnou práci
- Antivibrační zadní rukojeť lze otočit o +- 90 stupňů
- Dokonale prachotěsná konstrukce
Technické parametry:
| Příkon | 2.400 W |
| Otáčky naprázdno | 8.500 %min-1% |
| Brusný kotouč (O) | 180 mm |
| Velikost vřetene | M14 x 2 |
| Hmotnost | 6,3 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 503 x 200 x 140 mm |
Rozsah dodávky:
- Kryt kotouče (135279-5)
- Antivibrační rukojeť (162264-5)
- Superpříruba (192227-7)
- Matice (224543-0)
- Klíč k úhlové brusce (782407-9)
Zatím žádné příspěvky














