XTLINE Kotouč diamantový turbo | 115x1,4x10x22,2 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Diamantový řezný kotouč s plným obvodem pro suché i mokré řezání obkladů, dlažby, betonu, kamene, glazury, keramiky a jiných stavebních materiálů. Čistý a rychlý řez bez otřepů pro obkladače, profesionály i náročné kutily.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Průměr | 115 mm |
| Tloušťka | 1,4 mm |
| Max. otáčky | 13300 ot/min |
| Výška diamantu | 10 mm |
| Použití | dlažba, obklady, keramika, kámen, glazura apod. |
| Upínání | 22,2 mm |
| Hmotnost | 0,1 kg |
Zatím žádné příspěvky














