XTLINE Kotouč diamantový turbo SLIM CUT | 125x1,0/1,4x22,2x10 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Tenký, plný, celoobvodový kotouč s jemným diamantovým zrnem pro přesné a čisté řezání obkladů, dlažby a křehkých stavebních materiálů. Kotouč pro čistý řez s ostrou hranou bez otřepů je neocenitelným nástrojem pro profesionální obkladače, řemeslníky i náročné kutily. Kotouč je vhodný pro suché i mokré řezání.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Průměr | 125 mm |
| Tloušťka | 1 / 1,4 mm |
| Max. otáčky | 12 200 ot/min |
| Výška diamantu | 10 mm |
| Použití | dlažba, obklady, keramika, kámen, glazura apod. |
| Upínání | 22,2 mm |
| Součást balení | redukční kroužek 20 mm |
| Prodejní obal | kartonový blistr s eurozávěsem |
Zatím žádné příspěvky














