Horní frézka OFE 738
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
echnická data:
- Stabilní vedení dvěma sloupky
- Silná příruba ložiska z vysokotlakového hliníkového odlitku opláštěná umělou hmotou
- Tvrzené a zabroušené vyměnitelné kleštiny pro přesný oběh nástroje
- Aretace vřetene pro snadnou výměnu frézy
- Velmi vhodná k frézování materiálů citlivých na teplo a umělých hmot
- Předvolba počtu otáček
- Zapnutí a vypnutí frézy bez nutnosti puštění rukojeti
- Patní deska z vysokotlakového hliníkového odlitku pro snazší pohyb
- Automatické vypnutí při opotřebení uhlíků
| Příkon stroje | 710 Watt |
|---|---|
| Počet otáček | 13.000 - 34.000 /min |
| Jmenovitý příkon | 710 W |
| Max. výška zdvihu | 50 mm |
| Upínací otvor kleštiny | 8 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
Zatím žádné příspěvky














