0601596000 GHO 6500 hoblík 650W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Polohování
- Výkonný hoblík s hloubkou úběru až 2,6 mm!
Výhoda pro uživatele
- Silný motor 650 W pro vysoké rychlosti hoblování
- Nový design seřizovacího přípravku pro max. hloubku úběru 2,6 mm
- Optimalizované vedení vzduchu pro vyhazování pilin
Další výhody
- Praktická aretace proti zapnutí pro praváky a leváky
- Ochrana obrobku díky odkládací ochranné botce
- Brousitelné hoblovací nože HSS (2 ks) pro nízké náklady na údržbu
- Robustní deska s 3 drážkami ve tvaru V
- Ergonomická rukojeť pro pohodlné držení při hoblování
Rozsah dodávky:
- Boční doraz
- Výbava k nastavení nože
- Ostřící zařízení
- baleno v krabici
Technické parametry:
| Jmenovitý příkon | 650 W |
| Nastavitelný úběr | 0 – 2,6 mm |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Nastavitelná hloubka drážky | 0 – 9 mm |
| Volnoběžné otáčky | 16.500 ot/min |
| Délka | 280,0 mm |
| Šířka | 158,0 mm |
| Výška | 140,0 mm |
| Hoblovací šířka | 82 mm |
| Šířka řezu | 3 mm |
Zatím žádné příspěvky














