HO 26-82 (602682000) HOBLÍK LEPENKOVÁ KRABICE
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Elektrický hoblík Metabo HO 26-82
Elektrický hoblík Metabo HO 26-82 lehký, snadno ovladatelný univerzální hoblík pro hoblování, falcování a srážení hran
- Lehký, snadno ovladatelný univerzální hoblík pro hoblování, falcování a srážení hran
- Plynule nastavitelná hloubka hoblování a drážky
- Zabroušená základna hoblíku z tlakového hliníkového odlitku s drážkou tvaru V k jednoduchému zkosení hran
- Paralelní doraz pro přesné vedení hoblíku
- Rukojeť s neklouzavým povrchem softgrip
- Možnosti odsávání připojením mnohoúčelového vysavače
- Úhlový adaptér pro kontrolovaný odvod hoblin
- Textilní sáček na prach se snadným vyprazdňováním k práci bez vysavače
- Třmen na základně hoblíku k postavení stroje a ochraně obrobku
- Jednoduchá výměna robustního výměnného hoblovacího nože z tvrdokovu
Rozsah dodávky
- 1 sada oboustranných hoblovacích nožů
- Paralelní doraz
- Nastavovací šablona
- Spojka k napojení odsávání
- Adaptér na vyhazování hoblin
- Textilní sáček na prach
- Šestihranný klíč
Parametry
| Délka | 295 mm |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Hoblovací šířka | 82 mm |
| Model | Metabo HO 26-82 |
| Příkon hoblíku | 620 W |
| Šířka | 82 mm |
| Distribuce | CZ |
| Hloubka drážky | 9 mm |
| Hloubka řezu | 0-2.6 mm |
| Volnoběžné otáčky | 17000 min |
| Záruka | 3 roky |
Ke stažení
Zatím žádné příspěvky














