EPW160 - Elektrický hoblík 800W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Dodáváno bez kufru.
Technická data:
| Otáčky | 17 000 /min. |
| Max. hloubka hoblování | 0-2,5 mm |
| Šířka záběru | 82 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 1.5 kg |
| Čistá váha | 1.5 kg |
Zatím žádné příspěvky














