EP164 - Leštička 180 mm, 1400W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Výhody:
- regulace otáček
- bezpečnostní vypínač
- zámek vřetene pro snadnou výměnu podložky
- v celé konstrukci jsou použita kuličková ložiska pro dlouhou životnost leštičky
Technická data:
| Příkon | 1 400 W / 230 V |
| Otáčky | 1 000 - 3 300 /min. |
| Průměr kotouče | 180 mm |
| Závit na vřetenu | M14 |
| Aretace vřetene | ano |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 0.0 kg |
| Čistá váha | 0.0 kg |
Zatím žádné příspěvky














