Leštička / bruska SP18VA, HITACHI
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Parametry produktu:
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 1250 W |
| Počet otáček naprázdno: | 0-600 - 3400 ot./min. |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
| Vřeteno: | M14 |
| Hmotnost: | 2,8 kg |
Zatím žádné příspěvky











