25400001 Otočný rám pro LN-400, 600
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Otočný rám pro LN-400, 600
Upínací trubka není součást balení!
Technická data:
| Průřez | 45 x 45 mm |
| Délka ramena | 750 mm |
| Výšková vzdálenost pantů | 380 mm |
| Průměr trubky pro upnutí | 48 x 3 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 7.0 kg |
| Čistá váha | 6.5 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 84 / 10 / 9 cm |
Zatím žádné příspěvky














