FHT 500 nůžkový zdvihací stůl
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
UNICRAFT FHT 500 nůžkový zdvihací stůl
Pojízdný nůžkový zvedací stůl s hydraulickým zvedacím zařízením se zvedací silou 0,5 t.
- Mnohostranné, pohodlné použití
- Jednoduché zvedání do potřebné polohy pomocí nožní páky
- Robustní válečky v nohách s bezpečnostní ochranou koleček a brzd na sklápěcích válečcích noh pro vyšší bezpečnost při nakládání a vykládání
- Ručně ovládané spouštění stolu
- Bezpečnostní ventil proti přetížení chrání obsluhu i pumpu
- Robustní ocelová konstrukce
| Technická data | |
|---|---|
| Max. nosnost | 500 kg |
| Min. výška zdvihu | 340 mm |
| Max. výška zdvihu | 900 mm |
| Výška úchopu | 810 mm |
| Rozměry kol | 127 mm |
| Rozměry pracovního stolu | 855 × 500 mm |
| Hmotnost | 120 kg |
Zatím žádné příspěvky














