HJ-2 - Hydraulický jeřáb 2t
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Maximální nosnost 2t
- Bezpečnostní nosný hák
- Výborná manipulace díky pojízdným kolečkům na rámu jeřábu
- Rameno ovládané hydraulickým pístem
Technická data:
| Max.nosnost | 2 t |
| Min.výška | 1 920 mm |
| Max.výška | 2 360 mm |
| Zdvih | 440 mm |
| Rozměry | 1 750 x 1 040 x 1 486 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 84.0 kg |
| Čistá váha | 80.0 kg |
Zatím žádné příspěvky














