6150100 Paletový vozík PHH 1001
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Zvedací plošina PHH 1001
technická data
| Výška zvedací konstrukce | 430 mm |
|---|---|
| Max. nosnost | 1000 kg |
| Šířka vidlice | 160 mm |
| Délka vidlice | 1150 mm |
| Min. výška zdvihu | 85 mm |
| Max. výška zdvihu | 715 mm |
| Rozsah rejdu | 210 ° |
| Rozměry řízených kol | 180 × 50 mm |
| Rozměry vidlicových kol | 74 × 50 mm |
| Celková šířka | 540 mm |
| Hmotnost | 122 kg |
Argumenty
- Robustní plně hydraulické zařízení pro zvedání i spouštění
- Lehce jdoucí hydraulická pumpa s tvrdě pochromovaným pístem a přetlakovým ventilem
- Spouštěcí rychlost plynule nastavitelná odpouštěcím ventilem
- Mechanický rychlozdvih s maximální výškou vidlice 800 mm jen s 23 kyvy oje
- Rám a vidlice v ve stabilní a proti zkrutu odolné konstrukci
- Ergonomicky tvarovaná oj s doplňkovým potažením umělou hmotou
- Snadno řiditelný díky velkému rejdu ±105°
- Snadný pojezd i při velkém zatížení při nastavení pumpy do neutrální polohy
- Velmi tichý díky hliníkovým řízeným kolečkům s plně pogumovaným povrchem a dvojitým vidlicovými kolečky z polyuretanu (PU)
- Bezúdržbová kuličková ložiska
- Vyrobeno podle směrnic CE
Zatím žádné příspěvky















