HZ-1,5K - Hydraulický zvedák 1,5t + plastový box
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
HZ-1,5K - Hydraulický zvedák 1,5t + plastový box
Technická data:
| Max. nosnost | 2 t |
| Min. výška | 130 mm |
| Max. výška | 345 mm |
| Zdvih | 215 mm |
| Rozměr | 460 x 220 x 150 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 9.7 kg |
| Čistá váha | 8.7 kg |
Zatím žádné příspěvky














