LN-1000 elektrický lanový naviják
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Parametry jsou uvedeny pro jednoduchý závěs/dvojitý závěs
- Možnost použití pouze pro svislý tah
Technická data:
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1 600 W |
| Průměr lana | 5,5 mm |
| Rozměry | 570 x 330 x 250 mm |
| Nosnost | 500 / 999 kg |
| Výška zdvihu | 12 / 6 m |
| Rychlost zdvihání | 8 / 4 m/min. |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 33.5 kg |
| Čistá váha | 31.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 57 / 25 / 33 cm |
Zatím žádné příspěvky














