RZ-23 - Řetězový kladkostroj 1,4 t x 3 m
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
UPOZORNĚNÍ:
Používejte pouze pro svislý tah!
Technická data:
| Max.nosnost | 1.400 t |
| Zdvih | 3 m |
| Délka řetězu | 3 m |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 16.0 kg |
| Čistá váha | 15.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 27 / 20 / 17 cm |
Zatím žádné příspěvky














