Odsávací zařízení SAA 3001 (230 V)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Odsávací zařízení Holzstar SAA 3001 (230 V)
Odsávací zařízení Holzstar SAA 3001 (230 V) vhodné pro odsávání prachu, třísek a hoblin při dřevoobráběcích pracích.
- Kovové lopatky ventilátoru pro vyšší sací výkon
- Stabilní konstrukce z masivního ocelového plechu, nejsou použity žádné plasty
- Vysoký sací výkon a tichý chod
- Vynikající poměr cena/výkon
Parametry
| Elektrické připojení | 230 V |
| Hmotnost | 59 kg |
| Model | Holzstar SAA 3001 (230 V) |
| Příkon | 2200 W |
| Sací výkon | 3910 m³/h |
| Distribuce | CZ |
| Průměr odsávací trubice u rozděl | 3x100 mm |
| Průměr odsávacího nátrubku | 150 mm |
Zatím žádné příspěvky












