SPA 1200 (601205000) ZAŘÍZENÍ PRO ODSÁVÁNÍ PILIN
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Výkonné odsávání s indukčním motorem
- Pro napojení všech dřevoobráběcích strojů:BAS 260, BAS 317, BAS 505, DH 330, HC 260C, TKHS 315, TS 250, PK 255, KGS 216 Plus, KGS 254 Plus,
KGS 254 I Plus, KGS 315 Plus, KS 254 Plus
- Čistý vzduch na Vašem pracovišti (čistý vzduch - čistá práce)
- Vysoký sací výkon
- Vysoce kvalitní filtr
- Snadná a rychá výměna filtračního sáčku
- Pojízdný, stabilní podstavec s podepřeným sacím pytlem
- Aerodynamický tvarovaný ventilátor z pevného ABS plastu pro vysoký sací výkon, nízký pracovní hluk a dlouhou životnost stroje
- Kvalitní kolečka pro snadnou manipulaci
- Široké spektrum příslušenství dB(A)
HMOTNOST 22.kg
| Max. podtlak | 1.600 Pa |
|---|---|
| Podtlak | 740 Pa |
| Objem sběrného pytle | 65 dm3 |
| Napětí | 230 Volt |
| Výkon motoru | 0,55 kW |
| Plocha flirtu | 1 m2 |
| Max. odsávací kapacita | 900 m3/h |
| Průměr odsávací hadice | 100 mm |
| Délka odsávací hadice | 2.500 mm |
Zatím žádné příspěvky











