Pásová pila na dřevo HBS 261-2
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Kompaktní pásová pila na dřevo pro náročné hobby použití a domácí dílnu.
Technická data
| Max. řezná výška | 152 mm |
|---|---|
| Max. řezná šířka | 245 mm |
| Max. řezná šířka s dorazem | 145 mm |
| Rozměry pilového pásu | 1825 mm |
| Řezná rychlost | 400/800 m/min |
| Rozměry pracovního stolu | 360 × 320 mm |
| Výkon motoru | 220 W |
| Příkon | 375 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Pracovní výška | 935 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 680 × 1435 × 520 mm |
| Hmotnost | 34 kg |
- Dvě rychlosti pilového pásu
- Bezpečné a snadné řezání dřeva, plastických hmot a neželezných kovů
- Pracovní stůl lze naklopit v rozsahu 0° až 45°
- Přesné vedení pilového pásu nahoře a dole
- Setrvačníky z hliníkových odlitků se speciální povrchovou vrstvou na styčných plochách
Rozsah dodávky
- Pásová pila na dřevo
- Pilový pás
- Podélný doraz s lupou
- Úhlový doraz
- LED pracovní lampa
- Podstavec
Zatím žádné příspěvky














