Pásová pila na dřevo HBS 361-2
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Kompaktní pásová pila na dřevo pro náročné hobby použití a domácí dílnu
Technická data
| Max. řezná výška | 225 mm |
|---|---|
| Max. řezná šířka | 340 mm |
| Max. řezná šířka s dorazem | 255 mm |
| Průměr setrvačníku | 356 mm |
| Rozměry pilového pásu | 2562 mm |
| Řezná rychlost | 370 / 800 m/min |
| Průměr odsávacího nátrubku | 100 mm |
| Rozměry pracovního stolu | 545 × 515 mm |
| Příkon | 1100 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 800 × 1715 × 690 mm |
| Hmotnost | 76 kg |
- Dvě rychlosti pilového pásu
- Bezpečné a snadné řezání dřeva, plastických hmot a neželezných kovů
- Pracovní stůl lze naklopit v rozsahu 0° až 45°
- Přesné vedení pilového pásu nahoře a dole
- Setrvačníky z hliníkových odlitků se speciální povrchovou vrstvou na styčných plochách
- Součástí dodávky je podstavec, podélný i úhlový doraz a pracovní lampa
Zatím žádné příspěvky














