Pásová pila na dřevo Holzstar HBS 231-1
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Pásová pila na dřevo Holzstar HBS 231-1
- Tuhá konstrukce
- Hliníkový podélný doraz s rychloupínáním i úhlový doraz jsou součástí dodávky
- Kvalitní a hladké řezy ve dřevě, plastu a neželezných kovech
- Stůl ze slitiny hliníku plynule sklopný 0 – 45°
- Přesné horní i spodní tříkladkové vedení pásu
- Setrvačníky ze slitiny hliníku se speciální vložkou
Parametry
| Model | Holzstar HBS 231-1 |
| Příkon | 300 W |
| Distribuce | CZ |
| Dotaz | 1 |
| Hmotnost | 20 kg |
| Max. řezná šířka | 228 mm |
| Max. řezná šířka s dorazem | 145 mm |
| Max. řezná výška | 90 mm |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Řezná rychlost | 635 m/min |
| Rozměry pilového pásu | 1575 mm |
| Rozměry pracovního stolu | 300 × 300 mm |
Zatím žádné příspěvky














